Navireo InsERT Punkt Serwisowy InsERT

Szkolenia - oprogramowanie InsERT


Wdrożenie oprogramowania bez szkolenia jest jak chodzenie we mgle, dojście do celu bywa długie i męczące, a czasami nieskuteczne.

Dlatego podczas wdrożenia dużą uwagę przywiązujemy do szkolenia użytkowników. Od ich wiedzy na temat programu będzie zależała ich wydajność oraz zadowolenie z wdrożonego oprogramowania.

Oferujmy Państwu dwa rodzaje szkoleń:

  • Szkolenia multimedialne przygotowane przez producenta oprogramowania firmę InsERT. Szkolenia dostępne są w formie elektronicznej. Ich zaletą jest niska cena oraz możliwość wykorzystania szkolenia w dowolnym czasie indywidualnie przez każdego użytkownika.
  • Druga oferta to szkolenia prowadzone przez naszych konsultantów. Ich zaletą jest możliwość dostosowania szkolenie do zakresu działań użytkowników oraz specyfiki firmy, a najważniejszą zaletą takiego szkolenia jest to, że prowadzone jest przez człowieka, któremu możemy zadać pytanie, poprosić o dokładniejsze wytłumaczenie, dopytać się o inne specyficzne zagadnienia związane z pracą w systemie.

Każde wdrożenie jest inne, dlatego też oferta szkoleniowa zawsze dopasowywana jest do potrzeb klienta. To Państwo decydujecie o zakresie i typie szkolenia, a także o jego czasie i miejscu.

Zapraszamy również do zapoznania się ze szkoleniami z cyklu Akademia Insertu

Subiekt GT krok po kroku
Rewizor GT krok po kroku
Gratyfikant GT krok po kroku

Copyright 2013 by SatiSoft